Cena krtkovania

Využite najlacnejšiu cenu za krtkovanie na celom Západnom Slovensku 

Krtkovanie Nonstop linka 0902 151 273 

Získajte najvýhodnejšiu ponuku na krtkovanie. Cena sa skladá z paušálnej sadzby, ktorá zahŕňa vykonanú prácu podľa počtu vyčistených metrov a príjazd vozidla na vami zvolené miesto.Garancia,spokojnosť a žiadne sľuby!

 U nás doprava zdarma!!                               

Krtkovanie odpadov, čistenie potrubia a monitoring nezahŕňa žiadne iné poplatky, ktoré by vás nepríjemne prekvapili. Ku každému jednému zákazníkovi pristupujeme profesionálne a zodpovedne. Naším základom je aby ste boli spokojný s cenou ale aj odvedenou prácou.

Zľavy vám poskytneme pri komplexných službách, ktoré sú spojené s krtkovaním odpadov a monitoringom potrubia alebo sú nad rámec čistenia od 30 bm, čo je pre vás najvýhodnejšie. Nerobíme rozdiely či už ste z Bratislavy alebo z ineho mesta Západného Slovenska. Pre stálu klientelu alebo v prípade preventívneho čistenia vychádzame z iného cenníka. Garantujeme nízke ceny,žiadne sľuby!

  1. Pracujeme v mestách: Krtkovanie Bratislava, Krtkovanie Stupava,Krtkovanie Pezinok,Krtkovanie Modra,Krtkovanie Senec,Krtkovanie Šamorín,Krtkovanie Trnava,Krtkovanie Hlohovec,Krtkovanie Nitra,Krtkovanie Piešťany,Krtkovanie Galanta,Krtkovanie Šala,Krtkovanie Dunajská Streda,Krtkovanie Malacky a okolitých obciach.