Prečo je dôležité čistenie kanalizácie?

26.08.2019

Aj vy sa pýtate,prečo je dôležité čistenie kanalizácie?Kanalizáciu sa oplatí pravidelne zbavovať nečistôt a predchádzať tak neželaným škodám,poprípade havarijným stavom.Je dôležité čistiť ju pravidelne,ušetríte si tak neskôr neželané finančné straty.Kanalizáciu je vhodné čistiť minimálne 2 krát do roka od nečistôt.V našej firme vykonávane čistenie  kanalizácie pomocou vysokotlakového stroja.Vysokotlakové čistenie kanalizácie garantuje nepoškodenie potrubia!

Aké sú výhody vysokotlakového čistenia?

Vysokotlakové čistenie kanalizácie je najdôkladnejší spôsob prečistenia potrubia(Po vyčistení ostáva potrubie úplne čisté bez usadenín).Vysokotlakovým čistením sa dokážu vyčistiť takmer skoro všetky priemery kanalizačného potrubia(okrem potrubia DN 50 mm a menšie rozmery).Pri tomto čistení používame čistiace trysky ktoré pomôžu odstrániť rôzne druhy usadenín.

Aké sú nevýhody vysokotlakového čistenia?

Vysokotlakové čistenie kanalizácie sa nedá použiť v miestach kde hrozí zatopenie priestoru,tak tiež sa nedá použiť a nehodí sa pri čistení potrubia najmenších rozmerov.

Čo je vlastne krtkovanie?

Krtkovanie je čistenie kanalizácií a odpadových potrubí.Niekedy sa môže stať že Vám zostane potrubie zanesené  v dôsledku mazu alebo oleja a tým pádom znížený prietok vody,pomalé odtekanie vody.Neviete si rady?Tu Vám pomôže krtkovanie. V určitých prípadoch je to lepšie nechať na profesionálov a netrápiť sa,krtkovanie Vám zložitú situáciu vyrieši bez problémov.